ПОСЕТА ИСТОРИЈСКОМ МУЗЕЈУ

Ученици одељења 6/2, 6/3 и 7/2 посетили су Историјски музеј 29. априла. У пратњи су биле наставнице Данијела Ђоковић, Дубравка Пејовић, Драгана Јовановић и Маја Хаџић. 

Главна тема посете била је средњовековна историја. Након посете, Сташа Живковић 6/3 интевјуисала је кустоса. У шетњи центром града и Кнез-Михајловом улицом, ученици су спровели анкету са неколико пролазника о томе колико познају националну историју. 

Посета музеју део је међународног еТвининг пројекта „Један ум – много талената”, а истовремено припрема за један од наредних часова међупредметне наставе.

Припремила

Маја Хаџић