И у природи се учи
У четвртак, 7. маја ученици 1/1 са учитељицом Сузаном Јанковић имали су занимљив
и едукативан час у природи на тему биљака. Час је реализован у подножју Авале.
Деца су била подељена у групе извлачењем папирића различитих боја, а свака група
имала је подршку једне маме. Маме су својим учешћем допринеле лепшој и ушпешнијој
реализацији активности.
Ученици су са великим интересовањем истраживали природу, тражили и посматрали
различите биљке, учили о њиховим особинама и значају. На крају часа свака група је
нацртала биљку из маште и представила је другарима.
Кроз игру, међусобно дружење, дружење са родитељима и боравак у природи, деца
су на леп, креативан и њима допадљив начин проширила своја знања и уживала у
заједничком дружењу у природи. Јер кроз игру, најбоље се учи!
Учитељица 1/1
Сузана Јанковић























