Посета нашој школи од стране директора грчке школе

У недељи од 4-8. маја ове године, нашу школу посетио је директор средње школе из Солуна, Јосиф Хаџиокимидис. Посета је део КА1 Еразмус+ пројекта грчке школе. Колега је боравио у сва три објекта наше школе, упознао се са системом образовања и специфичностима наше школе, као и са знаменитостима и лепотама Авале и Београда. 

Подсећамо, у априлу су директор Драгиша Драшковић и троје наших колега (Владимир Ђорђевић – физичко васпитање, Мирослав Миленковић – информатика, Јована Обреновић – проф. разредне наставе) посетили њихову школу у Солуну и договарали начине даље сарадње. 

Маја Хаџић

Руководилац Тима за међународну сарадњу